Ciekawy temat dla Odyssey. Jeden z wcześniejszych pomysłów. Miały to być roboty pracujące w kosmicznym złomowisku, w naszym mobilnym VR`rowym rollercoasterze. Projekt był praktycznie skończony - pełna sceneria pośród roja asteroid i sporo różnych assetów s-f. Prace przerwane na etapie optymalizacji sceny.
Sam robot bazuje na wyglądzie radzieckiej sondy Luna - ma jej korpus, nawet anteny. Dodane tylko różne duperpsztyki wokoło. Miał kilka wariantów teksturowania, w tym bardziej dopasowane na potrzeby tamtego projektu. Gdy już było po wszystkim, przemalowałem go i wyanimowałem do obecnej postaci. Zachowało mi się też kilka rysunków koncepcyjnych (jeśli można tak je nazwać).
Model w Sketchfab.